Banefordeling - Motionister - Brande Badminton Club

Go to content

Main menu:

Banefordeling - Motionister

Træning

I det følgende vises lister over mulige spilletider i BBC for sæsonen 2018/2019.
Man kan se hvilke baner der er optaget af hvilke spillere, samt se de ledige tider.
Hvis man ønsker én af de ledige tider, kan man booke tiden ved at klikke hér.
Ved spørgsmål kan Jens kontaktes på jens@brandebadmintonclub.dk, eller på tlf. 20 75 73 23.

Forklaring:

Reserveret/Betalt tid

Reserveret/endnu ikke betalt

Ledig tid

Ikke til rådighed

Brande Hallerne, Mandag (aften)
Bane18.00 - 19.0019.00 - 20.0020.00 - 21.0021.00 - 22.00
Bane 1
Hal A
Tid 100
Vagn Pedersen
Jørgen Christensen
Evald Stoltenborg
Peter Askjær
Tid 101



Bane 2
Hal A
Tid 110
Robert Thomsen
Bjarne Olesen
Tid 111
Jens Nielsen
James Booth



Bane 3
Hal A
Tid 120
John Sørensen
Hugo Kristensen

Tid 121



Bane 4
Hal A
Tid 130
Marianne Olsen
Irma Kruse Hansen
Alice Sivebæk
Tove Slejborg Pedersen
Tid 131
Kathrine Byskov Petersen
Julie Byskov


Bane 5
Hal A
Tid 140
Dorte Palmelund
Mary Knudsen
Elsebeth Jessen-Hansen
Hanne Thomsen
Tid 141
Inge Nørmark
Annette Jensen


Bane 6
Hal A
Tid 150
Mathias Frydensbjerg
Louis Olesen
Tid 151
Lars Poulsen
Lucas Poulsen


Brande Hallerne, Onsdag (aften)
Bane18.00 - 19.0019.00 - 20.0020.00 - 21.0021.00 - 22.00
Bane 7
Hal B
Tid 200

Tid 201
Lene Houlberg Nielsen
Tina Lauritsen
Hanne Raahauge
Nina Houlberg Laugesen
Tid 202


Bane 8
Hal B
Tid 210

Tid 211
Mathias Ebler
Morten Wittendorff
Henrik Sandfeld Knudsen
Jonatan Wedel Friis
Tid 212


Bane 9
Hal B
Tid 220

Tid 221
Erik Vestergård
Gunner Hyldgaard Lauridsen
Lars Tang Thomsen
Kent Pedersen
Tid 222
Marc Serup Olesen
Anders Holm
Andreas Thune
Kasper Mortensen

Bane 10
Hal B
Tid 230Tid 231
Ole Nørskov
Lars Egebjerg
Mogens Laugesen
Kim Lauritsen
Tid 232
Jakob Kristensen
Carsten Holt
Henrik Sølund
Martin Andersen

Bane 11
Hal B
Tid 240
Susan P. Munkholm
Aase Klausen
Ruth Nielsen
Jens Nielsen
Tid 241
Thomas Tang Thomsen
Arne Andersen
Alfred Pedersen
Preben Christensen
Tid 242
Finn Mogensen
Ib Møller Pedersen
Jörgen Häbel
Henrik Kraglund

Bane 1
Hal A
Tid 300
Jack & Jones Money Makers
Tid 301
Bill Jørgensen
Svend Erik Nielsen
Jan Pedersen
Kenneth Raahauge
Tid 302
Carsten Christensen
Jeppe Karstoft
xxxxxxxx
xxxxxxxx
Tid 303
Bane 2
Hal A
Tid 310
Jack & Jones Money Makers
Tid 311
Inge-Marie Højgård
Susanne Tunbo Ebler
Birthe Nielsen
Elsebeth Grarup
Tid 312
Villy Jensen
Susanne Jensen
Knud Nielsen
Lisbeth Jørgensen
Tid 313

Bane 3
Hal A
Tid 320
John Sandfeld Nielsen
Søren Grarup
Lars-Stig Pedersen
Kent Bjerre Pedersen
Tid 321
Signe Møbjerg
Britta Emborg
Bodil Mørk
Linda Hedeby Poulsen
Inger Lise Nielsen
Tid 322

Tid 323

Bane 4
Hal A
Tid 330
Kirsten Egelund Pedersen
Hanne Juul Nielsen
Jette Trane
Jette Skott Kristensen
Tid 331
Ole Møbjerg
Ib Emborg
Søren Arne Hansen
Wilhelm Boie Jensen
Tid 332
(Senior træning)
Tid 333
(Senior træning)
Bane 5
Hal A
Tid 340
Karina Pallesen
Anita Horsbøl Sørensen
Pia H. Christiansen
Karin Schnedler
Tid 341
Kamilla Bentzon
Nina Guldal
Tid 342

Tid 343

Bane 6
Hal A
Tid 350
Bente Sørensen
Anni Hermann
Susanne Hammer
Allan Majgaard
Tid 351
Karin Schnedler
Marie Rud Sørensen
Lissi Pedersen
Bodil Husum
Tid 352

Tid 353

Back to content | Back to main menu